عرضه کارت گرافیک 448 هسته ای توسط گیگابایت

    محمدرضا کرمی ۱۳۹۰/۰۹/۲۹

به نوعی می‌توان گفت این محصول بهترین انتخاب میان رده‌ها را بهبود بخشیده است.

%عرضه کارت گرافیک 448 هسته ای توسط گیگابایت

شرکت گیگابایت که از نام‌آورترین شرکت‌های تولید مادربرد و کارت گرافیک در دنیای رایانه‌هاست، کارت گرافیک جدید خود از سری GeForce GTX 560 را که دارای 448 هسته و حافظه پرسرعت DDR5 می‌باشد را ارائه کرده است.

در این محصول جدید فناوری خنک کننده انحصاری WINDFORCE 3X به کار گرفته شده که نظیر آن در هیچ یک از تولیدات این سری دیده نمی‌شود و پدیده ای جدید در جهت افزایش کارایی در دفع حرارت این سری است.

این کارت دارای سه فن متمایل به بیرون ۸ میلی متری است که با کمک لوله‌هایی از جنس مس خالص و Vapor Chamber بسیار بزرگ جدید، بازدهی دفع حرارت در این سری را متحول ساخته است.

از آن جایی که سری GeForce GTX 560 جزو پرفروش‌ترین و کارآمدترین کارت گرافیک‌های رده میانی است توسعه و بهینه‌سازی هر چه بیشتر آن دارای اهمیت بالایی است، در همین راستا این کارت گرافیک با سیستم جدید خنک کنندگی کاملش که کاملا بی‌صدا نیز هست و با استفاده از بهترین قطعات ژاپنی، که به نوعی استاندارد در تمامی محصولات این شرکت تبدیل شده است، توانایی اورکلاکینگ بالاتر و حرارت پایین تر پردازنده گرافیکی را به ارمغان می‌آورند.

5 4 3 2 1
 
 

۰ نظرارسال نظر

  


تمامي حقوق مادي و معنوي اين سايت متعلق به نويسندگان آي تي ياب مي باشد و هرگونه کپي برداري و استفاده از آن تنها با ذکر منبع مجاز مي باشد
ITyab